Web Tasarım Hizmeti

Responsive ve Yönetim Panelli

Web Tasarım Hizmeti

Firma ya da markaların ürettikleri ürün ya da hizmetin satışından web tasarımlarının genel görseli son derece önemlidir. Güvenin oluşturulmasının anahtarı niteliğinde olan web sayfaları aynı zamanda birçok alanda da değerli hizmetleri sunmak ile görevlidir. Birçok araştırma içinde satılan ürün ve hedef bağlantısı web tasarımı ile bir bütün olarak değerlendirilir. 

about-3

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Kullanıcı dostu ve sizinde istediğiniz zaman güncellemek istediğiniz bir websitesine mi ihtiyacınız var. Techtalya sizler için en iyi websitesini çok uygun maliyetler ile yapmaya hazır.
Web Tasarım Hizmeti

Bilgiler

Web sitesi internet üzerinden gelir elde etmek isteyen her firma için gereklidir. Bir çok insan ürün ya da hizmet satın almak için internet sitelerini inceler ve firmalar hakkında bilgi edinir. Bu bağlamda iyi bir web sitesi her zaman işinize pozitif katkı sağlayacaktır.

Yaptığımız bütün internet siteleri yönetim paneline sahiptir. Sizlere vereceğimiz 1 saatlik ücretsiz eğitim sayesinde internet sitenizi bir profesyonel gibi yönetebilirsiniz. İnternet sitesine yazı haber yükleyebilir ve istediğiniz sayfalarda kolaylıkla değişiklikler yapabilirsiniz.

Ürettiğimiz bütün internet siteleri %100 responsive yani mobil ve tablet uyumlu olarak tasarlanır. Kullanıcı hangi ürünü kullanırsa kullansın internet sitenizi sorunsuz bir şekilde ziyaret eder ve istediği bilgiye kolayca ulaşabilir.

Eğer kendinize ait bir hosting var ise sitenizi bu hostinge kurabiliriz. Yaptığımız siteler Plesk ve WHM panelde sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Hali hazırda bu iki panel dünyada en çok kullanılan iki web yönetim panelidir. Eğer kendinize ait bir hosting bulunmuyorsa senelik uygun bir ücret karşılığı internet sitenizi kendi sunucularımızda  barındırabiliriz.

Seo uyumlu internet sitesi için extra çalışmalar yapılmaktadır. Ancak biz ürettiğimiz her internet sitesinin SEO ayarlarına azami ölçüde dikkat ederek tasarlamaktayız. Bu sebeple tasarımımz bittikten sonra WEB sitesi SEO için dizayn edilmeyse bile muhtelif sitelere gore SEO puanı daha yüksek çıkmaktadır.

Yaptığımız bütün internet sitelerinde SCHEMA uyumluluğu bulunmaktadır. İnternet sayfanızı herhangi bir sosyal mecrada paylaştığınızda logonuz site adınız ve açıklamanız gözükecektir. Bu sayede paylaşım daha fazla dikkat çekecek ve insanlarda tıklama isteği uyandıracaktır.