SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Today’s winning organizations need a combination of strategic insight, domain expertise, data, and technology. That is why our complements its traditional consulting excellence with solutions: technologies and specialized teams that deliver results.

When our solutions are integrated – either during or outside of consulting engagements – they make an immediate impact on business performance. Because solutions are measurable and repeatable, they allow business leaders to make rigorous, data-driven decisions on the biggest challenges facing their organizations. Through our solutions, our company combines technology, proprietary data, and extensive expertise in order to significantly improve an organization’s performance and health:

Management technology gives managers the applications they need in order to act more effectively and focus on what’s essential.

Arama motoru optimizasyonu ile organik aramalarda daha fazla kullanıcıya ulaşabilir , sitenizin trafiğini arttırarak daha fazla satış ve gelir elde…
Sosyal medya yönetimi ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşıp sürekli iletişimde kalabilirsiniz. Hizmet sektörleri için sosyal medya yönetimi çok etkilidir.
Güzel kurgulanmış e-mail pazarlama yöntemleri ile müşterileriniz ile sürekli irtibatta olur , yeni ürünlerini kolayca tanıtabilir ve hızlıca satış gerçekleştirebilirsiniz.
Marka yönetimi ile işletmeniz hakkında oluşabilecek negatif algıları çok hızlı saptayabilir ve bunları pozitife dönüştürebilirsiniz. Anlık takip ve hızlı aksiyonlar…
Kullanıcılar tarafından kolay kullanılabilinen , mobil ve tabletler ile %100 uyumlu ve estetik açıdan tatmin edici SEO uyumlu kontrol paneline…
Markanızın pozitif yönelerini öne çıkaran ve çeşitli bloglarda yayınlanan , tamamen kullanıcıları manipüle etmek üzerine kurulu SEO uyumlu içerik üretimi…

Unleash Your Team’s Productive Power

The truly scarce resources now are the time, the talent, and the energy of the people in your organization
who we offer

Services Profile

For more than 40 years, we’ve been passionate about achieving better results for our clients.

statistics

Success Stats

Basic

Advanced plan great for online, small & local businesses

25$
7GB Cloud Space
7GB Space Storage
24/7 Support

Elite

Advanced plan great for online, small & local businesses

75$
7GB Cloud Space
7GB Space Storage
24/7 Support

Deluxe

Advanced plan great for online, small & local businesses

125$
7GB Cloud Space
7GB Space Storage
24/7 Support
who we are

Meet Our Team

We Enjoy Working

What People Say

2 Seneden bu yana birlikte çalışmaktayız. Firmamızın internet üzerinde ki bilinirliği fazlasıyla arttı ve daha fazla müşterimize zahmetsizce ulaştık. Çıkarttıkları bu güzel iş için teşekkür ediyorum. Şimdi sıra daha fazlasında.

Kemal Çivicioğlu Designer

Studyomuzun açılışından itibaren Sosyal Medya Yönetimi alanında birlikte çalıştık. 5 Ay gibi bir sürede gayet kararlı kurgular ile istediğimiz potansiyeli yakaladık. Her gün yeni müşteriler ve insanlarla tanışıyoruz.

Sinan Kök Cleaning expert

Seracılık sektöründeki işimizi Burak Bey ve ekibi ile internete taşıdık. Başlarda bize göre yavaş gelsede her geçen gün daha iyiye gittik. Şu an da kendi bölgemiz dışında farklı bölgelerede hizmet veriyoruz. Bunu internete borçluyuz.

İbrahim Ernur Business Owner