Arama Motoru Optimizasyonu

Organik trafik , daha az maliyet

Arama Motoru Optimizasyonu

Antalya seo ajansı genel açılımı ile arama optimizasyon motoru web sitelerinin arama motorlarındaki organik sıralamalardaki iyileştirmenin sağlanması için yapılan işlemlerdir. Web sitenizin sıralamalarda iyi olması daha fazla kullanıcıya erişmenize destek olur.

pr-6

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Arama motorlarında daha üst sıralara çıkarak arama yapan kişilerin karşısına çıkarak daha fazla insana ulaşabilir gelirlerinizi arttırabilirsiniz.
Arama Motoru Optimizasyonu

Bilgiler

Arama motoru optimizasyonu süreklilik gerektiren işlerde mutlaka uygulanması gerkene bir pazarlama faaliyetidir. Eğer yaptığınız iş  belirli bir dönemde değil senenin tamamına yayılıyor ise arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışması hem giderlerinizi düşürecektir hemde yeni müşteriler bulmanızı kolaylaştıracaktır.

İnternette okuduğunuz seo nasıl yapılır içeriklerde genelde yorum yapmanız ve sitenizin hızlı açılması söylenir. Bunlar bir faktördür ancak SEO çalışmasını yapabilmeniz için sektör ve rakip analizlerini çok iyi yapabilmeniz ve bir strateji geliştirmeniz gerekir. Dolayısıyla SEO ezbere yapılan bir iş değil , yol haritasına sahip bir pazarlama stratejisidir.

Arama motoru çalışması çalışacak sektördeki rekabet oranı ve anahtar kelime zorluğuna göre değişkenlik gösterir. Eğer sektörde rekabet var ise minimum 6 ay arası bir çalışma ve devamında da rutin kontroller yapılması gerekiyor. Rekabeti düşük anahtar kelimelerde ise bu çalışma süresi kısalabilir.

Çalışmayı bırakmak tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir durumdur. Bize sorarsanız bu hatadır. Burada hesaplanamayan siz nasıl kendi firmanız için çalışma yapıyorsanız rakiplerinizde aynı çalışmayı yapmaktadır. Google her zaman  çalışma yapan siteyi ödüllendirir. Çalışmayı bıraktığınızda siteniz sıralamalarda çok hızlı olmasada düşüş gösterecektir.

Arama motoru optimizasyonu fiyatları çalışılacak sektör , anahtar kelime sayısına göre değişiklik göstermektedir. Her sektör için süre değişimi ile birlikte fiyatlarda da değişiklik olmaktadır. Bu sebeple SEO çalışmasının sabit bir fiyatı bulunmamaktadır.

Biz bütün çalışmalarımızda sözleşme ile yol almaktayız. Herhangi bir hizmet anlaşması yaparsak bunu sözleşme ile karara bağlar ve sözleşme şartlarına bağlı kalarak çalışmalarımızı yürütür. SEO çalışması içinde her şeyin belli olduğu ve net olarak açıklandığı bir SEO Hizmet Sözleşmesi imzalamaktayız.