Antalya Sosyal Medya Uzmanı

Antalya Sosyal Medya Uzmanı

Antalya Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Sosyal medya kullanımı her geçen gün artarak devam etmektedir. Bir çok marka sosyal medya aracılığı ile yeni müşteriler bulmakta ve kazançlarını arttırmaktadır. Sizde sosyal medya alanını kullanarak yeni müşterilere ulaşmak ve daha fazla kazanç elde etmek istiyorsanız kaliteli bir ajans ile çalışacaksınız ya da sosyal medya hesabınızı kendiniz yönetmeyi deneyeceksiniz. Sosyal medya uzmanı olan firmamızdan destek alarak yeni müşterilere ulaşabilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Antalya ofisi ile yeni müşterilere ulaşmanızı sağlayacak olan Techtalya daha önce hiç yaşamadığınız bir sosyal medya hizmeti deneyimi garanti etmekedir. Uzman kadromuz ve kaliteli içerik editörlerimiz sayesinde ulaşmak istediğiniz hedef kitlenize kolaylıkla ulaşacak ve yeni müşterilerle işletmenizi çok daha zahmetsiz ve hızlı bir şekilde insanlara gösterebileceksiniz.

Sosyal Medya Uzmanı Nedir ?

Sosyal medya uzmanı , yönetmekte olduğu hesabın hedef kitlesini ve kullanıcı alışkanlıklarını saptayan ve o kitleye özel içerik üretebilecek yetkinliğe sahip olan kişi demektir. Geleneksel yolla yapılan sosyal medya yönetimleri genelde başarıya ulaşamaz. Sosyal medya uzmanı olan kişi ; Kitleyi yorumlayabilme , algı oluşturma ve yönetme aynı zamanda dijital pazarlama hedeflerine yönelik çalışmalar yürütmekle yükümlüdür. Bu sebeple ister kişisel ister E-ticaret siteniz için sosyal medya çalışması yaptırmak istiyorsanız öncelik çalışmak istediğiniz kişinin yetkinliğini ve referanslarını kontrol edin.

Antalya Sosyal Medya Yönetimi

Antalya sosyal medya yönetimi , özellike son yıllarda gelişmiş ve çeşitli özellikler edinmiş bir alandır. Yeni nesil sosyal medya ajansı olarak biz belirli bir data ile yola çıkar ve o dataya göre kullanıcıları yorumlarız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama artık geleneksel yollarla başarı elde etmenin çok zor olduğu bir sektör. Bu sebeple kitlenin , ve firma profilinin eşleşmesi için derinlemesine bir analiz yaparız. Bu analiz sonucunda pazarlama faaliyetlerini projelendirir ve belirli bir sisteme bağlı kalarak çalışırız.

Antalya Sosyal Medya Ajansı

Techtalya sosyal medya ajansı ve sosyal medya yönetim uzmanı olarak sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışacağımızdan şüpheniz olmamalı. İstanbul ve Antalya’da bulunan toplam 22 kişilik özel ekibimiz ile işletmenizin sosyal medya hesabını en güzel şekilde yönetip size doğru brif ve tavsiyelerde bulunmaya çalışacağız. Pazarlama ve sosyal medya artık bir bütün içine geçmiş bulunmaktadır. Firmamız lokal ya da e-ticaret siteleriniz için yapılması gerekn bütün işlemleri yapacaktır.

Antalya Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı , dijital pazarlama ve e-ticaret siteleri için kritik bir öneme sahiptir. Bu sebeple kesinlikle sosyal medya hesaplarının yönetimi profesyönel kişilere teslim edilmeli ve sürekli kontrol sağlanmalıdır. Antalya özelinde bir çok yetenekli sosyal medya danışmanı olduğu gibi sosyal medya yönetimi işini hobi ya da ek iş olarak yapan insanlarda bulunmaktadır. Bu kişiler genelde herhangi bir ajanstan daha ucuza bu işi yaptıkları için kişi ya da firmalar bu insanlarla çalışmayı tercih etmektedir. Oysa ki E-ticaret ve firmanızın sosyal medya yönetimi sadece o günü değil gelecekteki satışlarınızıda etkileyen önemli bir iştir.

Brief çözümleme çalışmalarının bir sonraki ayağında sosyal medya danışmanı markanızın gerekli internet mecraları üzerinde oluşturduğu etkiyi analiz ediyoruz. Herhangi bir eksiğiniz ya da yanlış planlamanız var ise bunları planlar neticesinde düzeltiyoruz. Bu aşamada en önemli aşama sektörde sadece sizin firmanızın olmadığının bilincinde olmak gerektiğidir. Bir sosyal medya yönetimi başarılı olması için rakipler hakkında sıkı bilgi sahibi olunması gerekir. Rakipleriniz hakkında edinilecek her bir bilgi sizin başarı adımlarınızı en hızlı şekilde geçmenizi sağlar. Rakipler incelenirken belirli bazı hususlara dikkat etmek ise yapılacak çalışmanın olumlu sonuçlanmasını sağlar.

Rakibinizin marka araştırmasını yaparken;

· Markanın sosyal medya üzerinde sahip olduğu net takipçi sayısı,

· Günde ya da haftada ortalama kaç kez paylaşım yaptıkları,

· Günlük ya da aylık bazda rakiplerinizin müşterilerinin ne kadar oranla artış gösterdiği,

· Sosyal medya üzerinde gerçekleşen iletişim ne şekilde meydana geldiği,

· Bütün bu gelişmelerin moderasyonunun nasıl geçekleştiği gibi durumları göz önünde bulundurarak sizler için en başarılı çalışmaları yerine getiriyoruz

Dijital Ortam İçin Başarılı Strateji Planları Yapıyoruz

Sosyal medya uzmanlarımız Antalya, Türkiye ve yurtdışı çalışmalarınız için gerçekleştirdiği çalışmalar ile firmanızın ihtiyacı olan başarıyı kısa sürede sizlere sunmayı hedefliyor. Rakipleriniz ve markanız hakkında yapılan derin araştırmaların ardından elde ettiğimiz verileri dijital ortamda değerlendirmek üzere hazırlıyoruz. Gerekli onu başlıklarını ve içeriklerini bir dizin olarak sıralıyor ve ilerde düzenleyeceğiniz kampanyalara dair bir ön çalışma hazırlıyoruz.

Antalya Sosyal Medya Uzmanı Çalışmanıza Yön Verir

Antalya Sosyal medya yönetiminde yönetimi başlamadan önce yapılacak ön çalışmalar kadar sosyal medyaya geçtikten sonraki yapılacak çalışmalar da önem arz eder. Bu anlamda hem yönetim öncesinde hem de yönetim sonrasında sizlere oldukça kapsamlı ve detaylı bir hizmet sunuyoruz. Sosyal medya yönetimine geçtikten sonra sosyal medya hesaplarınızı inceliyor ve içerik yönetimine dair en önemli konuları sizin için gözden geçiriyoruz. Sosyal medya üzerinde yapılacak içerik yönetiminde başarı elde etmek için hedeflerinizi ve hedef kitlenizi çok iyi bilmek ve tanımak gerekir. Bilinçsiz olarak yapılacak çalışmalar başarısızlık getirir.

İçerik Yönetiminin Kaliteli Olmasına Özen Gösteriyoruz

Kaliteli bir içerik, her daim firmanın başarısını hızlı katlayan bir etmendir. Sosyal medya üzerinde kullanıcılarınıza ne kadar açık ve net bir içerik sunarsanız, onlar ile o kadar etkili bir iletişim içerisinde olursunuz. Bu bağlamda medyada paylaşılacak olan içeriklerin açıklığı ve netliği başarınızı etkileyen önemli bir konudur. Sizin için yaptığımız içerik çalışmaları ile kullanıcılarınıza son derece açık bir dille hitap ediyoruz. Onları her an harekete geçmeye hazır hale getiriyor ve size bir an önce yönelmelerini sağlıyoruz.

İçerik yönetiminde tercih edilecek her bir kelimenin büyük önemi vardır. Yapılacak içerik çalışmasının bu anlamda bir bütün halinde kullanıcılarınızın ihtiyaçlarına ve zevklerine birebir hitap etmesi gerekir. İçerikler pazarlama’nın yapılacağı yere göre değişkenlik gösterecektir. Antalya ‘da bulunan kullanıcılar için ayrı , Türkiye geneli için ayrı , yurtdışı müşterileriniz için ayrı içerikler üretilmelidir. Kullanıcılarınıza birebir uyum sağlayan içerikler, kullanılacak kolay yönlendirmeler ile birleştirildiğinde üst düzey verimli sonuçlar almayı ve dolayısı ile firmanızın bu işlemde başarı elde etmesini sağlar. Sosyal mecralar için içeriklerinizi hazırlarken kendimizi kullanıcılarınızın yerine koyuyor ve konuya hitap eden şeffaf kelimeler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Görsel Metin Tasarımlarında Tasarımda Özen Gösteriyoruz

Sosyal medya kullanıcıları karşılarına gelen ekranda içerikleri okumadan önce ilk olarak görsellere dikkat eder ve onları inceler. Başarılı bir dijital reklamcılık hizmeti çalışması markanızın büyümesi adına ve kurumsal kimliğinizin gelişmesi adına . Giriş ekranında ilgisin çeken görseller ile karşılaşan kullanıcılar bu sayfada kalır ve içerikleri okumaya başlar. Bu anlamda eğer görsellere uygun ve kullanıcıyı heyecanlandıracak içerikleri de doğru bir şekilde kullanarak sosyal medya yönetimi ile ziyaretçilerinizi kalıcı kullanıcılarınız haline getiriyoruz.

Sayfa Moderasyonunda En Doğru Şekilde Hareket Ediyoruz

Safa moderasyonu dikkat edilmesi gereken bir konudur. Eğer gerekli özen gösterilmezse ve hangi öğenin nerede yer alması gerektiği konusunda yanlış bir yol izlenirse kullanılan ve uygulanan bütün tasarım boş etki yaratabilir. Bunun yanı sıra gün içerisinde sayfa içerisinde meydana gelecek olan hareketin de anlık olarak incelenmesi önem arz eder. Sosyal medya yönetimi hizmeti çerçevesinde gün içerisinde kullanıcılarınızdan gelecek her türlü yorumu takip ediyor ve başarılı bir şekilde bu anlık olayları modere ediyoruz. Kullanıcılardan gelen yorumları dikkatle inceliyor ve olası durumda gelen olumsuz yorumları pozitif bir dil ile cevaplayarak kullanıcıların gözünde pozitif bir algı yaratıyoruz.

Sosyal Medya Raporu Hazırlarken Analizlerimiz Doğrultusunda Hareket Ediyoruz

Analiz ve raporlama her çalışmanın deyim yerindeyse kilit noktasıdır: başarılı bir şekilde analiz raporu hazırlamanın en temel kuralı gerçekte görünen durumu birebir yansıtmaktır. Ajans olark sizlere her ay sonunda düzenli olarak raporlar sunarız. Bu kapsamda analiz raporu hazırlarken sitenizin en güncel durumunu göz önüne alıyor ve bu doğrultuda verilerimizi sizlere sıralıyoruz. Sitenizin günlük ve haftalık durumu, gelen yorumlardan alınacak sonuçlar, reklam yönetiminize gelen geri dönüşler gibi temel verileri değerlendiriyor ve bunların sonucunda detaylı bir analiz raporu çalışması yapıyoruz. Firmamız kapsamında yürüttüğümüz çalışmalar ile sizin markanıza en az sizin kadar değer veriyor ve bu anlamda bildiğimiz bütün teknik ve yöntemleri sizler için yürüttüğümüz çalışmalar ile sizlere sunuyoruz.

Aynı zamanda Antalya sosyal medya hizmeti için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *