Adwords Danışmanlığı

Hızlı görülme , hızlı satış

Adwords Danışmanlığı

Dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen arama motoru ise Google arama motorudur. Google arama motorunun sunduğu Adwords ise Google tarafından sunulan bir reklam programıdır.

pr-6

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Google 'da reklamlarınızla ön plana çıkmak istiyor ancak bunun için profesyonle bir destek mi arıyorsunuz ? Techtalya hedef kitle belirleme ve analizi konusunda uzman kadrosula yanınızda.
Online Reklam Ağı Hakkında

Bilgiler

Elinizde dönemsel olarak satılan bir ürün grubu ya da gerçekten indirim sayesinde hızlı satılacak bir ürüne sahipseniz Google Adwords sizin için harika bir pazarlama yöntemi olacaktır. Hızlı yayınlanma oranı ve anahtar kelimelerde hızlıca görüntülenmesi reklamın anında satışa dönmesi ile sonuçlacanacaktır.

Adwords bütçesi anahtar kelime tıklama oranına göre ve ücretine göre belirlenir. Her anahtar kelimeni belirli bir maliyeti vardır. Bu maliyetler gözönüne alındığında bir strateji belirlenir ve günlük – aylık olarak bütçe çalışması yapılır. 

Eğer reklam ve internet sitesi gerekli şartları sağlıyorsa reklamlar 3-4 saat içerisinde yayınlanmaya başlanır. Ancak internet sitesinin kalite puanı düşük ise reklamlar hem geç yayınlanır hem de tıklama başı maliyetleriniz normal üzerinde syreder.

Google adwords reklamlarının ulaşacağı sayfayı belirli kriterlere göre değerlendirir. Eğer sayfanız hedeflediğiniz reklam için yeterli içeriği ve materyali sağlamıyor ise genellikle sayfa puanınız düşük çıkar. Sayfa puanını yükseltmek için profesyonel bir ekip ya da firmadan destek almanız en sağlıklı yol olacaktır.

Eğer reklamlarınızın bizim tarafımızca kontrol edilmesini ve yönetilmesini istiyorsanız bunu uzman ekibimizle yapabiliriz. Bu sayede adwords ödemeleriniz önemli ölçüde azalacaktır. Bunun için ana tutarınız üzerinden belirli bir oran almaktayız. Eğer yönetmemizi istediğiniz adwords hesabının bütçesi 10.000 TL’ye kadar ise ajans komisyonumuz %15 ‘tir. Ayırdığınız bütçe yükseldikçe ajans komisyonumuz azalmaktadır.