Hakkımızda

Merhaba

Sistem = Techtalya

TechTalya 12 seneden bu yana dijital pazarlama sektöründe hizmet veren ekip tarafından kurulmuş ve hizmet veren dijital pazarlama ajansıdır.

Dijital pazarlama hizmeti almak isteyen her kişi ya da işletme için sadece gerekli olan hizmetleri en iyi şekilde sağlamak ve başarılı bir şekilde projeyi yönetmek. Hizmet verdiğimiz her müşterimizin mümkün olan en yüksek başarıyı elde etmesini sağlamak üzerine çalışmalarımızı yönetmekteyiz.

her zamana daha iyiye

Techtalya Vizyonu

Techtalya bütün dijital pazarlama alanlarından her zaman en güncel bilgiyi takip eder ve uygular. Aynı zamanda sektörel olarak sürekli testler gerçekleştirerek kullanıcı davranışlarını analiz eder ve elinde oluşan datayı müşterileri için en verimli şekilde kullanır. Firmamızın dünyanın önde gelen marketing şirketleriyle operasyönel olarak ortaklığı bulunmaktadır.

neden sizi tercih etmeliyim ?

Şirket Profilimiz

12 yıllık dijital pazarlama tecrübesi ve uluslarlar arası çalışmalar , her biri nakış gibi işlenen 100+ başarılı strateji.

sıkça sorulan sorular

SSS

Genelde bize sorulan soruları aşağıda cevapladık. Eğer bunlardan daha fazlası var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet . Tamamiyle mobil ve tablet uyumlu , yönetim paneline sahip internet sayfaları üretiyoruz. Daha detaylı bilgi için tıklayın.

Adwords çalışmasını eğer ajansımız yaparsa kendi tecrübesini ve mesaisini harcamış oluyor. Bu sebeple adwords bütçenizin belirli bir oranında komisyon alıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Evet yaptığımız her çalışma için fatura kesiyoruz.

Çalıştığımız bazı müşterilerimiz ile gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Bu sebeple bazı referansları yazmamız mümkün olmuyor. Bizde yazmayı çok istiyoruz 🙂

Hayır , Avrupa başta olmak üzere Rusya ve Asya kıtası aynı zamanda Dubai ve İran içinde aktif çalışmalarımız bulunmakta.

Evet . Antalya ve İstanbul ofislerimizde toplamda 21 ekip arkadaşımız bulunmakta.

Hayır , aynı zamanda Dünya’da ki bir çok önemli sanatçının Türkiye haklarını ve booking hakları tarafımızda. Gece ve Eğlence hayatı için Etkin PR çalışmalarımız bulunmaktadır.

bizim bir mottomuz var

DENEMEDEN Bilemezsin !

Var oluştan bu yana insanlar herşeyi deneyerek öğrenmiş ve buna göre zararlı / yararlı ayrımı yapmıştır. Bizde firma olarak yeni şeyler denemekten kaçınmıyor ve kendi testlerimizi yapıyoruz. Bu sayede gerçekten işe yarayan startejiler ile yaramayan stratejileri rahatlık ayırtedebiliyoruz. Yapılacak olan çalışmanın etkisinin ne olacağını yada yapılmaması gerekenleri yolda değil , yolun en başından itibaren biliyoruz.

Desteğe mi ihtiyacınız var ?

Bizimle iletişime geçin. Sizin için en doğru çalışmayı belirleyip birlikte başaralım.